طراحی داخلی

 

طراح داخلی بسیار متنوع است. سفارشات نیز می توانند بسیار متفاوت باشند و از یک مفهوم نورپردازی جدید برای یک اتاق نشیمن گرفته تا طراحی داخلی کامل یک موزه را شامل می شود.

ساختمانها بخش اساسی تجربه انسانی هستند.  ما زندگی می کنیم ، کار می کنیم ، خرید می کنیم ، یاد می گیریم ، عبادت می کنیم ، به دنبال مراقبت هستیم و اوقات فراغت خود را در داخل این ساختارها می گذرانیم و آنها را بر اساس تأثیر موثر آنها در اهداف خاص خود ارزیابی می کنیم.  در هر صورت ، طراحی ساختمانهای مدرن کار هنرمندان اصلی صنایع دستی است: معماران.

طراحی داخلی ما با تسلط کامل بر اصول زیبایی شناسی ،ترکیب رنگ و آشنایی با متریال های روز موجود در بازار و رده قیمتی تمامی ابزار و متریال های طراحی داخلی و سابقه طولانی در این حیطه،مفتخر است شما را در امر معماری داخلی پروژه تان در شهر کرج یاری نما 

 طراحی داخلی شامل ساخت و ساز داخلی ، مبله و مبله ساختمانهای جدید و همچنین بازسازی ، ساخت داخلی ، مبله و تزیین ساختمانهای موجود ، و همچنین گسترش فضایی و افزودن اشیاء موجود ، تبدیل نیز با تغییرات استفاده ، نوسازی ، نوسازی ، روده زنی و احیا.

شایستگی های حرفه ای و حساسیت آنها برای برنامه ریزی و طراحی ساختمانهای جدید و موجود ، آموزش و تجربه آنها معماران داخلی را قادر می سازد تا با توجه به نیازها و نیازهای خود با اقدامات گسترده و دشوار ، محیط نزدیک مردم را برنامه ریزی و اجرا کنند.  بسته به الزامات ، این شامل تغییرات در نما، مداخلات در ساختار باربر یک ساختمان یا گسترش ساختارهای اتاق موجود است.

 به عنوان پیش نیاز این امر ، طراحان داخلی مجوز ارائه ساختمان را در قوانین ساختمان تنظیم کرده اند.

 طراحی داخلی

 - طراحان داخلی حرفه ای هستند

 - رای فضای داخلی ساختمانهای موجود یا تازه طراحی شده

 - برای تغییرات ساختاری ساختمانها در ارتباط با برنامه ریزی فضای داخلی

 - برای عملکرد داخلی ، ساخت ، زیبایی و فضای اشیا ،

 - برای رفاه جسمی ، روانی و اجتماعی افراد.

 مانند معماری که ساختمان را برنامه ریزی می کند ، طراحان داخلی نیز طبق قوانین شناخته شده معماری و فناوری بر اساس قانون HOAI کار می کنند. آنها از حیث مسئولیت خود ، امین مشتری ، مسئول اصلی پروژه ساختمانی و هماهنگ کننده فرایند "برنامه ریزی یکپارچه" هستند.  آنها تمام رشته های تخصصی درگیر در پروژه ساخت و ساز مانند استاتیک ، فناوری ساختمان ، حفاظت از آتش و فیزیک ساختمان و همچنین برنامه ریزی و طراحی خود را هماهنگ می کنند.

مشاوره و پشتیبانی از مشتری در سوالات مربوط به برنامه ریزی و اجرای پروژه ساختمانی ،

 - هدایت و مدیریت هماهنگ برنامه ریزی و اجرا و همچنین

منطقی سازی برنامه ریزی و اجرا

ایجاد الگوهای ساختمان

طراح داخلی متولی است

کنترل کیفیت در داخل و داخل ساختمان ،

کمال فنی و سازنده ،

رهایی از آسیب ،

اقتصاد،

 -هزینه و امنیت مهلت.

 فعالیتهای برنامه ریزی طراح داخلی بسیار متنوع و سخت است.

 آنها با موارد زیر سروکار دارند:

 ساختمانهای نمایشگاه

 (به عنوان مثال ارتباطات در فضا: غرفه های نمایشگاه ، طرح های نمایشگاه برای شرکت ها و موزه ها)

 ساختمانها و ساختمانهای بخش مراقبت های بهداشتی را پشتیبانی و مراقبت کنید

 (به عنوان مثال ساختمان بدون محدودیت و مناسب سن برای افراد مسن ، افراد دارای معلولیت و کودکان ، اتاقهای پذیرایی و استراحت ، اتاق بیماران در خانه ها ، مراکز روزانه و بیمارستانها ، اقدامات پزشکی و دندانپزشکی ، مراکز توانبخشی / درمانی)

 طرح

 (به عنوان مثال مبلمان فردی ، مبلمان و وسایل ، طراحی محصول ، طراحی چراغ و برنامه ریزی روشنایی)

 ساختمانهای تفریحی و تفریحی

 (به عنوان مثال امکانات آبگرم ، ساختمانهای شهربازی ، امکانات ورزشی ، استخرهای شنا ، سونا و مناطق تندرستی)

 ساختمان تجاری

 (به عنوان مثال ، تناسب مغازه ، طراحی مغازه ، مغازه های تخصصی و مناطق ویژه در مراکز خرید)

 ساختمانهای هتل و پذیرایی

 (به عنوان مثال مناطق پذیرایی و توسعه ، رستورانها ، آشپزخانه ها و اتاقهای هتلها ، مناطق آبگرم ، رستورانها و بارها ، کازینو)

 بناهای فرهنگی

 (به عنوان مثال مکانهای ملاقات ، مناطق پذیرایی و گردش ، تئاترها ، سالن های سینما و کنسرت ، صحنه های صحنه ، نمازخانه ها و اتاق های کلیسا)

 ساختمانهای مقدس

 (به عنوان مثال تشییع جنازه)

 ساختمانهای آموزشی و تحقیقاتی

 (به عنوان مثال سرسرا ، مناطق دسترسی ، کلاس های درس ، کتابخانه ها ، غذاخوری ها و آشپزخانه های مدارس ، آکادمی ها ، موسسات ، دانشگاه ها و آزمایشگاه ها)

 ساختمانهای اداری |  ساختارهای ترافیکی

 (به عنوان مثال مناطق ورودی و پذیرایی ، دفاتر ، طراحی محل کار ، اتاقهای کنفرانس و آموزش ، پذیرایی شرکت در ادارات ، ساختمانهای اداری و بانکها

 ترافیک

 (به عنوان مثال طراحی داخلی کشتی های تفریحی و قایق های تفریحی ، هواپیماها ، واگن های قطار و کاروان ها ، مناطق در ساختارهای ترافیکی مانند ایستگاه های قطار ، ساختمان های فرودگاه)

 مسکن

 (به عنوان مثال تغییر و نوسازی خانه های تک خانوادگی و ساختمان های آپارتمانی ، آشپزخانه های شخصی ، حمام و مبلمان ، مناطق زندگی ، خواب و تندرستی)

 سایر خدمات اغلب فعالیتهای برنامه ریزی طراحان داخلی را گسترش داده و تکمیل می کنند:

 فعالیتهای مشاوره ای (شامل مشاوره مسکن و محل کار ، مشاوره در زمینه رقابت ، مدیریت پروژه ، مشاوره زیست محیطی و ساختمان ، مشاوره فنگ شویی ، زمین شناسی)

 حفظ آثار (شامل بررسی موجودی ، مفاهیم استفاده در جنبه های حفظ آثار)

 فعالیتهای برنامه ریزی تخصصی (شامل نورپردازی و برنامه ریزی صوتی)

 برنامه ریزی در دسترس

‏ FM (مدیریت امکانات) مدیریت تسهیلات در مرحله استفاده از ساختمان

 فعالیتهای ارتباطی (شامل فعالیتهای روزنامه نگاری ، سمینارها و سخنرانی ها)

 مطالعات امکان سنجی قبل از شروع مرحله برنامه ریزی

 فعالیتهای کارشناسی ، کارشناسان شناخته شده دولتی ، کارشناسان منصوب و قسم خورده عمومی

‏ SiGeKo (هماهنگ کننده ایمنی و بهداشت)

 تجسم (شامل ساخت مدل ، انیمیشن های سه بعدی ، عکاسی)

 فعالیتهای تحقیقاتی و آموزشی

اعم از مسکن خصوصی، ساختمانهای اداری یا طراحی مبلمان: برنامه ریزی و طراحی دکوراسیون داخلی وظیفه اصلی طراح داخلی است.  این امر در مورد ساختمانهای جدید و ساختمانهای فعلی صدق می کند.  طراحان داخلی از داخل برنامه ریزی می کنند و در توسعه ساختارهای اتاق و واحدهای کاربردی تخصص دارند.  شما با توجه به نیازها و خواسته های کاربر طراحی می کنید و همچنین جنبه های اجتماعی را در فرایند برنامه ریزی ادغام می کنید.

مشخصات حرفه ای طراح داخلی، همانطور که امروزه ارائه شده است ، تا پایان قرن 19 توسعه نیافته است.  تا آن زمان، طراحی داخلی عمدتا وظیفه هنرمندان، سازندگان و صنعتگران بود و بنابراین مختص افراد معدودی بود.  با این حال، رونق روزافزون بورژوازی منجر به تقاضای زیبایی شناختی بالاتری در طراحی محیط زندگی خود شد

در اواخر قرن، این پیشرفت در هنر نو به اوج خود رسید. با استفاده از آن، طرحی ایجاد شد که شامل تمام زمینه های زندگی به عنوان یک اثر هنری کل بود. به عنوان واکنشی به تزئینات گاه بازیگوش و غنی از تزئینات ، اولین ضدحرکات در سالهای اولیه قرن بیستم ایجاد شد که از عینیت و سختگیری بیشتر حمایت می کرد. از سال 1920 طراح داخلی به طور فزاینده ای وظایف فعلی خود را بر عهده گرفت ، اما فعالیتهای وی هنوز عمدتا بر طراحی سطح (مانند کف ، کاغذ دیواری) و طراحی مبلمان متمرکز است.

ایجاد محیط ایده آل‪, امکانات طراحی داخلی تقریباً نامحدود است، بنابراین نمی توان جلوه های آنها را نادیده گرفت.  طراحی داخلی ما را به طور مستقیم احاطه کرده و مستقیماً بر رفتار ما تأثیر می گذارد. طراح داخلی  با "ارزشهای درونی" درگیر می شود، طراح داخلی  برای هر موقعیتی محیط ایده آل ایجاد می کند!

 زمینه های طراحی داخلی متنوع و گسترده است، مرزهای سایر رشته ها روان است. با این حال، همیشه در مورد ترکیب طراحی هنری با دانش فنی و در مورد فضا صحبت می شود.  هر کاری که ما انجام می دهیم در فضا اتفاق می افتد: فضا محل ملاقات مردم است

 فعل و انفعالات.  ما در حال حاضر 90 درصد زمان خود را در اتاق های بسته می گذرانیم.  این امر اهمیت طراحی این اتاق ها را بیشتر و بیشتر می کند.  یک چالش بزرگ، به این دلیل که محیط کار و زندگی ما به سرعت در حال تغییر است و پیچیده تر می شود. بنابراین طراحان داخلی مبتکر و آموزش دیده تقاضای فزاینده ای دارند.

طراحی داخلی در مورد برنامه ریزی خلاقانه، فنی و اقتصادی فضاهای داخلی ، ساختارها و امکانات فضایی است ؛ مرزهای بین معماری و طراحی روان است. بنابراین این دوره با مفاهیم فضایی در ساختمانهای موجود و همچنین با سازه های موقت، نورپردازی و طراحی اجسام سروکار دارد. که شامل تنظیم سازه و علم مصالح ساختمانی، طراحی روشنایی، بلکه مطالعات هنری و فرهنگی و همچنین اقتصاد و حقوق است. 

 شرکت معماری مهندس مهیار سالک، از ارزیابی مکان، معماری، توسعه پروژه تا مدیریت پروژه و نظارت بر ساخت و ساز ها را انجام می دهد.گروه ماکیفیت بالای کار خود را از طریق بیشترین کنترل ممکن در تمام مراحل اجرای پروژه تضمین می کند. معماری دقیق و پایداری ساختمانهای طراحی شده توسط تیم ما با طراحی شفاف، مونتاژ دقیق اجزا و استفاده از فناوریهای نوآورانه مشخص می شوند.  نمای ساختمان ها به دلیل طراحی متمایز و چشم انداز خیابان مورد نظر, چشم ناظر را به خود جلب می کند. عناصر نمای ساخته شده از ساختار بتنی یا فلزی ساختار برجسته ساختمان را ایجاد می کنند و معماری بی بدیل و چشمگیری را ایجاد می کنند که با اعتماد به نفس و برخلاف ساختمانهای معمولی موجود است.

 شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک ‪, تنها به عنوان یک  شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان ، بلکه به عنوان طراحان خواسته های زندگی و طراحی فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم.  شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود، پروژه بیشماری را برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. برای دستیابی به این هدف، ما به مفهومی پایبند هستیم که بیش از ۱۵ سال است آزمایش شده است: ساختارهای واضح، انعطاف پذیری بالا، مسیرهای کوتاه تصمیم گیری و استفاده از تمام تجربیات خود برای هر پروژه جداگانه، زیرا هر معمار و برنامه ریز می داند که یک پروژه موفق همیشه با برنامه ریزی کاری عالی آغاز می شود. از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده ، که ما و مشتریان ما، به آنها افتخار می کنیم.

این یک پیش شرط اساسی برای اطمینان از این است که بعداً هیچ شگفتی ناخوشایندی وجود نخواهد داشت چه از نظر برنامه ریزی و چه از نظر اقتصادی.  هرچه زودتر یک پروژه با متخصصان برنامه ریزی همراه شود، بهتر است.

به لطف تیم قوی، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته  را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. به این ترتیب، ما می توانیم پروژه شما را از اولین مرحله طراحی به بعد از نظر زمان، بودجه و کیفیت از نظر برنامه ریزی، پیش ساخته، اجرا و استفاده بهینه طراحی کنیم.  به یک معنا، یک بسته همه جانبه بی دغدغه با برنامه ریزی کامل برای ایجاد پروژه شما پیشنهاد دهیم.

ما خوشحالیم که از شما در پروژه شما با غریزه لازم برای اجرای رویای زندگی خود حمایت می کنیم. ما منتظر یک گفتگوی شخصی با شما هستیم، که البته در رویکرد اول رایگان و غیر الزام آور است.

 آیا از قبل خود را جزو مشتریان ما می دانید؟

 اگر نه، ما مشتاقانه منتظر استقبال شما به عنوان مشتری جدید هستیم!

ما در  شرکت معماری مهندس مهیار سالک اطمینان حاصل می کنیم که فناوریهای نوآورانه در تمام مراحل اجرای پروژه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای در طراحی نما، طراحی ویلا و طراحی … با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. اگر به اطلاعات بیشتر علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

برای ما ، شما ( مشتریان ما ) فقط مشتری نیستید. ما می خواهیم مشتریان را به شرکایی تبدیل کنیم که با آنها در دراز مدت همکاری کنیم، حتی پس از اتمام پروژه. موفقیت مشتریان ما هدف ماست ،فلسفه شرکت ما. متخصصان ما از ابتدا در تحقق پروژه شما در کنار شما هستند. ما یک سرویس مشاوره ای کامل به شما ارائه می دهیم .

ما بهترین راه حل را برای تحقق پروژه ساختمان شما پیدا خواهیم کرد.  راه حلی که بهترین تعادل را بین بالاترین خواسته های زیبایی شناختی و اقتصادی برقرار کند.

 شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.

ما همیشه در کنار شما هستیم.