طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی, در سازه های خصوصی، ساختمانهای اداری یا طراحی مبلمان: برنامه ریزی و طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی وظیفه اصلی طراح داخلی است.  این امر در مورد ساختمانهای جدید و ساختمانهای فعلی صدق می کند.  طراحان داخلی از داخل برنامه ریزی می کنند و در توسعه ساختارهای اتاق و واحدهای کاربردی تخصص دارند.  شما با توجه به نیازها و خواسته های کاربر طراحی می کنید و همچنین جنبه های اجتماعی را در فرایند برنامه ریزی ادغام می کنید.

مشخصات حرفه ای طراح داخلی، همانطور که امروزه ارائه شده است ، تا پایان قرن 19 توسعه نیافته است.  تا آن زمان، طراحی داخلی عمدتا وظیفه هنرمندان، سازندگان و صنعتگران بود و بنابراین مختص افراد معدودی بود.  با این حال، رونق روزافزون بورژوازی منجر به تقاضای زیبایی شناختی بالاتری در طراحی محیط زندگی خود شد

در اواخر قرن، این پیشرفت در هنر نو به اوج خود رسید. با استفاده از آن، طرحی ایجاد شد که شامل تمام زمینه های زندگی به عنوان یک اثر هنری کل بود. به عنوان واکنشی به تزئینات گاه بازیگوش و غنی از تزئینات ، اولین ضدحرکات در سالهای اولیه قرن بیستم ایجاد شد که از عینیت و سختگیری بیشتر حمایت می کرد. از سال 1920 طراح داخلی به طور فزاینده ای وظایف فعلی خود را بر عهده گرفت ، اما فعالیتهای وی هنوز عمدتا بر طراحی سطح (مانند کف ، کاغذ دیواری) و طراحی مبلمان متمرکز است.

ایجاد محیط ایده آل‪, امکانات طراحی داخلی تقریباً نامحدود است، بنابراین نمی توان جلوه های آنها را نادیده گرفت.  طراحی داخلی ما را به طور مستقیم احاطه کرده و مستقیماً بر رفتار ما تأثیر می گذارد. طراح داخلی  با "ارزشهای درونی" درگیر می شود، طراح داخلی  برای هر موقعیتی محیط ایده آل ایجاد می کند!

 زمینه های طراحی داخلی متنوع و گسترده است، مرزهای سایر رشته ها روان است. با این حال، همیشه در مورد ترکیب طراحی هنری با دانش فنی و در مورد فضا صحبت می شود.  هر کاری که ما انجام می دهیم در فضا اتفاق می افتد: فضا محل ملاقات مردم است

 فعل و انفعالات.  ما در حال حاضر 90 درصد زمان خود را در اتاق های بسته می گذرانیم.  این امر اهمیت طراحی این اتاق ها را بیشتر و بیشتر می کند.  یک چالش بزرگ، به این دلیل که محیط کار و زندگی ما به سرعت در حال تغییر است و پیچیده تر می شود. بنابراین طراحان داخلی مبتکر و آموزش دیده تقاضای فزاینده ای دارند.

طراحی داخلی در مورد برنامه ریزی خلاقانه، فنی و اقتصادی فضاهای داخلی ، ساختارها و امکانات فضایی است ؛ مرزهای بین معماری و طراحی روان است. بنابراین این دوره با مفاهیم فضایی در ساختمانهای موجود و همچنین با سازه های موقت، نورپردازی و طراحی اجسام سروکار دارد. که شامل تنظیم سازه و علم مصالح ساختمانی، طراحی روشنایی، بلکه مطالعات هنری و فرهنگی و همچنین اقتصاد و حقوق است. 

جامعه طراحان داخلی آمریکا طراح داخلی را چنین تعریف می‌کند: «متخصصی برای طراحی فضاهای داخلی، با عملکرد و کارایی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش‌های رسمی کسب کرده است.»


طراحی داخلی مستلزم آن است که تأکید بر برنامه‌ریزی، طراحی کاربردی و استفاده مؤثر از فضا که در این حرفه وجود دارد، در مقایسه با تزئین فضای داخلی بیشتر باشد. طراح داخلی می‌تواند پروژه‌هایی که شامل تنظیم فاصله‌های طرح اولیه را در داخل یک ساختمان و همچنین پروژه‌هایی که نیاز به درک درستی از مسائل فنی مانند آکوستیک، نور، دما، و غیره دارند را انجام دهد.


امروزه طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا مي كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنسيت و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و ديوارها ) ، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايي و كار آمدی فضاهای داخلي هستند. امروزه تاثير طراحی داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی ) ، راندمان ( در فضاهای اداری ) ، اثر بخشی ( در فضاهای تجاری ) بسيار بديهی و لازم به نظر ميرسد. زيبايی، طراحی مدرن و لحاظ استانداردهای عملكردی تاثير عمده ای بر بازدهی فضاهای اداری دارند.


این شرکت با دانستن مفاهیم اصولی دکوراسیون از قبیل مقیاس و تناسب ، با دید قوی ، برای رسیدن شما به معماری و طراحی داخلی ایده آل خود کمک می کند.

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، از ارزیابی مکان، معماری، توسعه پروژه تا مدیریت پروژه و نظارت بر ساخت و ساز ها را انجام می دهد.گروه ماکیفیت بالای کار خود را از طریق بیشترین کنترل ممکن در تمام مراحل اجرای پروژه تضمین می کند. معماری دقیق و پایداری ساختمانهای طراحی شده توسط تیم ما با طراحی شفاف، مونتاژ دقیق اجزا و استفاده از فناوریهای نوآورانه مشخص می شوند.  نمای ساختمان ها به دلیل طراحی متمایز و چشم انداز خیابان مورد نظر, چشم ناظر را به خود جلب می کند. عناصر نمای ساخته شده از ساختار بتنی یا فلزی ساختار برجسته ساختمان را ایجاد می کنند و معماری بی بدیل و چشمگیری را ایجاد می کنند که با اعتماد به نفس و برخلاف ساختمانهای معمولی موجود است.

 شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک ‪, تنها به عنوان یک  شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان ، بلکه به عنوان طراحان خواسته های زندگی و طراحی فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم.  شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود، پروژه بیشماری را برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. برای دستیابی به این هدف، ما به مفهومی پایبند هستیم که بیش از ۱۵ سال است آزمایش شده است: ساختارهای واضح، انعطاف پذیری بالا، مسیرهای کوتاه تصمیم گیری و استفاده از تمام تجربیات خود برای هر پروژه جداگانه، زیرا هر معمار و برنامه ریز می داند که یک پروژه موفق همیشه با برنامه ریزی کاری عالی آغاز می شود. از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده ، که ما و مشتریان ما، به آنها افتخار می کنیم.

این یک پیش شرط اساسی برای اطمینان از این است که بعداً هیچ شگفتی ناخوشایندی وجود نخواهد داشت چه از نظر برنامه ریزی و چه از نظر اقتصادی.  هرچه زودتر یک پروژه با متخصصان برنامه ریزی همراه شود، بهتر است.

به لطف تیم قوی، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته  را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. به این ترتیب، ما می توانیم پروژه شما را از اولین مرحله طراحی به بعد از نظر زمان، بودجه و کیفیت از نظر برنامه ریزی، پیش ساخته، اجرا و استفاده بهینه طراحی کنیم.  به یک معنا، یک بسته همه جانبه بی دغدغه با برنامه ریزی کامل برای ایجاد پروژه شما پیشنهاد دهیم.

ما خوشحالیم که از شما در پروژه شما با غریزه لازم برای اجرای رویای زندگی خود حمایت می کنیم. ما منتظر یک گفتگوی شخصی با شما هستیم، که البته در رویکرد اول رایگان و غیر الزام آور است.

 آیا از قبل خود را جزو مشتریان ما می دانید؟

 اگر نه، ما مشتاقانه منتظر استقبال شما به عنوان مشتری جدید هستیم!

ما در  شرکت معماری مهندس مهیار سالک اطمینان حاصل می کنیم که فناوریهای نوآورانه در تمام مراحل اجرای پروژه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای در طراحی نما، طراحی ویلا و طراحی … با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. اگر به اطلاعات بیشتر علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

برای ما ، شما ( مشتریان ما ) فقط مشتری نیستید. ما می خواهیم مشتریان را به شرکایی تبدیل کنیم که با آنها در دراز مدت همکاری کنیم، حتی پس از اتمام پروژه. موفقیت مشتریان ما هدف ماست ،فلسفه شرکت ما. متخصصان ما از ابتدا در تحقق پروژه شما در کنار شما هستند. ما یک سرویس مشاوره ای کامل به شما ارائه می دهیم .

ما بهترین راه حل را برای تحقق پروژه ساختمان شما پیدا خواهیم کرد.  راه حلی که بهترین تعادل را بین بالاترین خواسته های زیبایی شناختی و اقتصادی برقرار کند.

 شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.

ما همیشه در کنار شما هستیم.