بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان، این شرکت با سالها تجربه در زمینه بازسازی و تعمیرات ساختمان در حال ارائه خدمات تعمیر و بازسازی ساختمان و خانه در تهران ، کرج و شمال می باشد. این شرکت پس از برآورد نیازسنجی های ساختمان از لحاظ تعمیر یا تعویض تاسیسات فرسوده ، نیازسنجی زمان و نیازسنجی هزینه ، به سرعت اکیپ های مخصوص خود را برای اجرای تعمیرات لازم و یا بازسازی کل ساختمان به کار گمارده و هدف اصلی آن برآورد رضایت شهروندان می باشد.

امید است که بتوانیم در انتهای کار ساختمانی را تحویل دهیم که با وجود هزینه های به مراتب پایین تر از هزینه های ساخت ،نمایانگر ساختمانی تازه ساز باشد.

 در صورت نیاز به بازسازی در ساختمان موجود، بین ساختمان قدیمی بازسازی شده و ساختمان جایگزین انتخابی وجود دارد.  علاوه بر سوالات ساختاری، هنگام تصمیم گیری جنبه های دیگری نیز در پیش زمینه است: نیازهای مالکین، عوامل قانون ساختمان و مسئله هزینه ها. 

بازسازی ساختمانهای قدیمی از نظر صرفه جویی در انرژی پتانسیل بالایی در سراسر کشور دارد.  در عین حال، ساختمانها تقریب نیمی از کل مصرف انرژی داخلی را تشکیل می دهند.  اما این همه ماجرا نیست: تقریباً دو سوم خانه های مسکونی و بنابراین در سنی هستند که نیاز زیادی به بازسازی وجود دارد.

اغلب این سوال مطرح می شود که ملک به نفع ساختمان جایگزین تخریب شود.  در بسیاری از موارد ، این امکان کاملاً جدیدی را در زمینه موجود، هم از نظر معماری و هم از نظر فضا و انرژی، ایجاد می کند.  با این حا ، حتی با بازسازی ماهرانه یک ساختمان قدیم ، می توان به نتیجه ای قابل مقایسه دست یافت که نه تنها از نظر مصرف انرژی بلکه از نظر معماری نیز قانع کننده است.  بنابراین برای تصمیم گیری در مورد یک مورد خاص که منطقی است ، بنابراین ارزشمند است که در مراحل اولیه با متخصص مشورت کنید.

معمار وظیفه دارد راهکارهایی را برای دو گزینه ساختمان قدیمی بازسازی شده یا ساختمان جایگزین نشان دهد.  در نظر گرفتن عوامل دیگر علاوه بر معیارهای صرفاً فنی در یک تحلیل جامع مهم است.  به عنوان مثال ، سوالاتی که از وضعیت شخصی ناشی می شود: آیا این ملک ارزش احساسی دارد که شخص دوست دارد آن را حفظ کند؟  شاید شما در خانه بزرگ شده اید و اکنون می توانید آن را از والدین خود بگیرید ، اما می خواهید آن را با نیازهای خود سازگار کنید.  آیا می خواهید در مرحله ساخت و ساز در خانه زندگی کنید؟  این همچنین به نفع نوع ساختمان قدیمی بازسازی شده است: اگر بازسازی به صورت مرحله ای انجام شود ، می توان آن را بدون حرکت اجرا کرد.  وضعیت قانون ساختمان نیز باید در نظر گرفته شود ، به عنوان مثال فاصله های محدودی که باید برای ساختمان جدید رعایت شود.  یا شاید فقط ساختمانهای دو طبقه به جای سه طبقه موجود مجاز باشند؟  این گونه سوالات باید روشن شوند.  معماران می توانند بر اساس تجزیه و تحلیل جامع ساختمان موجود و همچنین نیازهای ذکر شده مشتری یا مالک و چارچوب قانونی ، ارزیابی را به همراه کارفرما انجام دهند که این امر مبنایی برای تصمیم گیری است.

بازسازی ساختمان قدیمی و آسیب دیده

نما پوست محافظ خانه است.  در صورت نقص ، بازسازی نباید به مدت طولانی به تأخیر بیفتد - و منتظر نمای خانه جدید باشید. باد ، باران ، تگرگ ، اشعه ماوراء بنفش و نوسانات شدید دما - نما باید در طول زندگی یک خانه مقاومت زیادی داشته باشد.  با گذشت سالها ، آلودگی یا آسیب اجتناب ناپذیر است.

 حتی نشت های جزئی می تواند آغاز پایان باشد.  به عنوان مثال ، اگر رطوبت نفوذ کند ، پوسته خانه بیشتر اثر عایق خود را از دست می دهد.  آنچه با یک ترک کوچک شروع می شود به زودی می تواند منجر به پوسته پوسته شدن گچ گسترده و در دراز مدت منجر به از بین رفتن عایق حرارتی و آسیب جدی در ساختار شود.  در صورت ادامه رطوبت نما و دیوارهای خارجی ساخته شده از چوب در معرض خطر قارچ و حشرات قرار دارند.  به طوری که در دراز مدت زیبا و محافظ باقی بماند ، نما نیاز به مراقبت خوب دارد.

 ما آسیب های معمول نما و اقدامات لازم را در برابر آسیب های جدید نشان می دهیم.  نکاتی نیز برای تعمیر و طراحی مجدد نما وجود دارد. آسیب احتمالی و بازسازی آن ، بلکه تعمیر و نگهداری منظم ، نه تنها به مواد مورد استفاده و ساخت Fadssade ، بلکه به معماری و موقعیت خانه نیز بستگی دارد:

 آیا خانه زیر سایه درختان بزرگ است؟

 نمای خانه چقدر در معرض باران ، آفتاب یا تگرگ است؟

 آیا نمای ساختمان در برابر سرریز بالای سقف محافظت می کند؟

در صورت بازسازی کامل نما و ارزش انتقال حرارت دیوار خارجی به ویژه ضعیف است ، پوسته خانه باید همزمان عایق بندی شود.  یک سیستم کامپوزیت عایق حرارتی (ETICS) متشکل از یک لایه عایق ، گچ پنهان ، پارچه تقویت کننده و گچ تمام کننده می تواند هر دو مشکل را با یک ضربه حل کند.  از طرف دیگر ، ETICS را می توان با آجرهای به اصطلاح مسطح طراحی کرد که شبیه آجر کاری آشکار هستند.

 از آنجا که حتی خطاهای کوچک مونتاژ می تواند تأثیر سیستم عایق را به میزان قابل توجهی محدود کند ، سازندگان خود باید دست از این کار بردارند.  نصب و راه اندازی سیستم های عایق به دست متخصصان - نقاشان یا گچکاران تعلق دارد.

بازسازی ساختمان، دوباره لباس بپوش

بسته به سلیقه خود و الزامات مقامات محلی ساختمان، دیوار پرده ای نیز ممکن است به عنوان یک لباس جدید در نظر گرفته شود. بر خلاف گچ ، نمای پرده مستقیماً بر روی سنگ تراشی اعمال نمی شود ، بلکه بر روی ساختار فرعی ساخته شده از چوب یا فلز نصب می شود که عایق حرارتی در سطح بین المللی است.  لایه ای از هوا بین نرده های عمودی و روکش به عنوان فضای تبخیر هرگونه رطوبت تجمع یافته عمل می کند.

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، از ارزیابی مکان، معماری، توسعه پروژه تا مدیریت پروژه و نظارت بر ساخت و ساز ها را انجام می دهد.گروه ماکیفیت بالای کار خود را از طریق بیشترین کنترل ممکن در تمام مراحل اجرای پروژه تضمین می کند. معماری دقیق و پایداری ساختمانهای طراحی شده توسط تیم ما با طراحی شفاف، مونتاژ دقیق اجزا و استفاده از فناوریهای نوآورانه مشخص می شوند.  نمای ساختمان ها به دلیل طراحی متمایز و چشم انداز خیابان مورد نظر, چشم ناظر را به خود جلب می کند. عناصر نمای ساخته شده از ساختار بتنی یا فلزی ساختار برجسته ساختمان را ایجاد می کنند و معماری بی بدیل و چشمگیری را ایجاد می کنند که با اعتماد به نفس و برخلاف ساختمانهای معمولی موجود است.

 شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک ‪, تنها به عنوان یک  شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان ، بلکه به عنوان طراحان خواسته های زندگی و طراحی فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم.  شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود، پروژه بیشماری را برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. برای دستیابی به این هدف، ما به مفهومی پایبند هستیم که بیش از ۱۵ سال است آزمایش شده است: ساختارهای واضح، انعطاف پذیری بالا، مسیرهای کوتاه تصمیم گیری و استفاده از تمام تجربیات خود برای هر پروژه جداگانه، زیرا هر معمار و برنامه ریز می داند که یک پروژه موفق همیشه با برنامه ریزی کاری عالی آغاز می شود. از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده ، که ما و مشتریان ما، به آنها افتخار می کنیم.

این یک پیش شرط اساسی برای اطمینان از این است که بعداً هیچ شگفتی ناخوشایندی وجود نخواهد داشت چه از نظر برنامه ریزی و چه از نظر اقتصادی.  هرچه زودتر یک پروژه با متخصصان برنامه ریزی همراه شود، بهتر است.

به لطف تیم قوی، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته  را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. به این ترتیب، ما می توانیم پروژه شما را از اولین مرحله طراحی به بعد از نظر زمان، بودجه و کیفیت از نظر برنامه ریزی، پیش ساخته، اجرا و استفاده بهینه طراحی کنیم.  به یک معنا، یک بسته همه جانبه بی دغدغه با برنامه ریزی کامل برای ایجاد پروژه شما پیشنهاد دهیم.

ما خوشحالیم که از شما در پروژه شما با غریزه لازم برای اجرای رویای زندگی خود حمایت می کنیم. ما منتظر یک گفتگوی شخصی با شما هستیم، که البته در رویکرد اول رایگان و غیر الزام آور است.

 آیا از قبل خود را جزو مشتریان ما می دانید؟

 اگر نه، ما مشتاقانه منتظر استقبال شما به عنوان مشتری جدید هستیم!

ما در  شرکت معماری مهندس مهیار سالک اطمینان حاصل می کنیم که فناوریهای نوآورانه در تمام مراحل اجرای پروژه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای در طراحی نما، طراحی ویلا و طراحی … با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. اگر به اطلاعات بیشتر علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

برای ما ، شما ( مشتریان ما ) فقط مشتری نیستید. ما می خواهیم مشتریان را به شرکایی تبدیل کنیم که با آنها در دراز مدت همکاری کنیم، حتی پس از اتمام پروژه. موفقیت مشتریان ما هدف ماست ،فلسفه شرکت ما. متخصصان ما از ابتدا در تحقق پروژه شما در کنار شما هستند. ما یک سرویس مشاوره ای کامل به شما ارائه می دهیم .

ما بهترین راه حل را برای تحقق پروژه ساختمان شما پیدا خواهیم کرد.  راه حلی که بهترین تعادل را بین بالاترین خواسته های زیبایی شناختی و اقتصادی برقرار کند.

 شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.

ما همیشه در کنار شما هستیم.