بازسازی ساختمان

 بازسازی ساختمان | بازسازی آپارتمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان، این شرکت با سالها تجربه در زمینه بازسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان و تعمیرات ساختمان در حال ارائه خدمات تعمیر و بازسازی ساختمان و خانه در تهران ، کرج و شمال می باشد. این شرکت پس از برآورد نیازسنجی های ساختمان از لحاظ تعمیر یا تعویض تاسیسات فرسوده ، نیازسنجی زمان و نیازسنجی هزینه ، به سرعت اکیپ های مخصوص خود را برای اجرای تعمیرات لازم و یا بازسازی کل ساختمان به کار گمارده و هدف اصلی آن برآورد رضایت شهروندان می باشد.

امید است که بتوانیم در انتهای کار ساختمانی را تحویل دهیم که با وجود هزینه های به مراتب پایین تر از هزینه های ساخت ،نمایانگر ساختمانی تازه ساز باشد.

 در صورت نیاز به بازسازی در ساختمان موجود، بین ساختمان قدیمی بازسازی شده و ساختمان جایگزین انتخابی وجود دارد.  علاوه بر سوالات ساختاری، هنگام تصمیم گیری جنبه های دیگری نیز در پیش زمینه است: نیازهای مالکین، عوامل قانون ساختمان و مسئله هزینه ها. 

بازسازی ساختمانهای قدیمی از نظر صرفه جویی در انرژی پتانسیل بالایی در سراسر کشور دارد.  در عین حال، ساختمانها تقریب نیمی از کل مصرف انرژی داخلی را تشکیل می دهند.  اما این همه ماجرا نیست: تقریباً دو سوم خانه های مسکونی و بنابراین در سنی هستند که نیاز زیادی به بازسازی وجود دارد.

اغلب این سوال مطرح می شود که ملک به نفع ساختمان جایگزین تخریب شود.  در بسیاری از موارد ، این امکان کاملاً جدیدی را در زمینه موجود، هم از نظر معماری و هم از نظر فضا و انرژی، ایجاد می کند.  با این حا ، حتی با بازسازی ماهرانه یک ساختمان قدیم ، می توان به نتیجه ای قابل مقایسه دست یافت که نه تنها از نظر مصرف انرژی بلکه از نظر معماری نیز قانع کننده است.  بنابراین برای تصمیم گیری در مورد یک مورد خاص که منطقی است ، بنابراین ارزشمند است که در مراحل اولیه با متخصص مشورت کنید.

معمار وظیفه دارد راهکارهایی را برای دو گزینه ساختمان قدیمی بازسازی شده یا ساختمان جایگزین نشان دهد.  در نظر گرفتن عوامل دیگر علاوه بر معیارهای صرفاً فنی در یک تحلیل جامع مهم است.  به عنوان مثال ، سوالاتی که از وضعیت شخصی ناشی می شود: آیا این ملک ارزش احساسی دارد که شخص دوست دارد آن را حفظ کند؟  شاید شما در خانه بزرگ شده اید و اکنون می توانید آن را از والدین خود بگیرید ، اما می خواهید آن را با نیازهای خود سازگار کنید.  آیا می خواهید در مرحله ساخت و ساز در خانه زندگی کنید؟  این همچنین به نفع نوع ساختمان قدیمی بازسازی شده است: اگر بازسازی به صورت مرحله ای انجام شود ، می توان آن را بدون حرکت اجرا کرد.  وضعیت قانون ساختمان نیز باید در نظر گرفته شود ، به عنوان مثال فاصله های محدودی که باید برای ساختمان جدید رعایت شود.  یا شاید فقط ساختمانهای دو طبقه به جای سه طبقه موجود مجاز باشند؟  این گونه سوالات باید روشن شوند.  معماران می توانند بر اساس تجزیه و تحلیل جامع ساختمان موجود و همچنین نیازهای ذکر شده مشتری یا مالک و چارچوب قانونی ، ارزیابی را به همراه کارفرما انجام دهند که این امر مبنایی برای تصمیم گیری است.

 

 شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.

ما همیشه در کنار شما هستیم.