نماهای شیشه ای

نماهای شیشه ای 

نماهای شیشه ای با کیفیت بالا، قوی و منحصر به فردو با ظرافت ساده هستند. شیشه های متریال بیش از همیشه نشان دهنده کیفیت ساختاری پایدار و بالاترین استانداردهای طراحی هستند.  مهمترین پیش نیاز برای این امر استفاده از مفهوم سیستمی است که راه حل های فردی و در عین حال مقرون به صرفه را برای الزامات ساختاری مختلف ارائه می دهد.  این دقیقاً هدف در هنگام توسعه نماهای شیشه ای است.

نورپردازی نما شیشه ای با شاین

نورپردازی نما شیشه ای, استفاده هدفمند از نور برای اهداف تزئینی یا هنری در فضای باز و داخل ساختمان در معماری مدرن بسیار مهم است.  نماها را می توان به دو صورت نورپردازی کرد: با نورپردازی از بیرون یا استفاده از نور پس زمینه برای تأثیرگذاری.  ترکیبی از هر دو سیستم نیز امکان پذیر است. می توان از پیشرفته ترین تکنولوژی LED و تلویزیون و مانیتور برای نور پس زمینه نما استفاده کرد.  علاوه بر این از نورافکن های مخصوص و نورافکن های کوچک برای نورپردازی بیرون استفاده می شود.  این به برنامه ریزان طیف گسترده ای از گزینه ها را برای طیف گسترده ای از مفاهیم نورپردازی ارائه می دهد.

 مفاهیم نورپردازی

مفاهیم نورپردازی, هیچ دو نما شبیه هم نیستند.  طراحی رنگ، پنجره و شکل ساختمان ویژگی هایی هستند که هر ساختمان را به یک شی منحصر به فرد تبدیل می کنند.  علیرغم این جزئیات چشمگیر، ظاهر بصری را می توان با درخشش در ارتباط با نما و نور پس زمینه ماهرانه نما شخصی کرد.  در طول روز ساختار شفاف و محدود منطقه غالب است، در شب نورپردازی و نور پس زمینه حس خاصی را ایجاد می کند.  نماهای بزرگ و قسمت های مختلف ساختمان را می توان از یکدیگر جدا کرد و یا کل نما را در نور مورد نظر غرق کرد.  انتخاب رنگ نور را می توان به عنوان مثال با لوگوی شرکت تطبیق داد.  توجه بیننده را نیز می توان با تغییر پویای بازی رنگ ها برانگیخت. نما حتی در تاریکی هم کارت ویزیت ساختمان باقی می ماند و سیگنال های جذاب و جذابی را از راه دور ارسال می کند.

نورپردازی تجهیزات اداری

 نورپردازی تجهیزات اداری, شما همچنین می توانید فضای اداری خود را در نور مناسب قرار دهید.  ادغام دستگاه های تلویزیون و مانیتورها از نظر ساختاری ساده، ایمن و انعطاف پذیر با سیستم براق کننده است.  صفحه نمایش در پشت یک شیشه شیشه ای کمی آینه ای و رنگی نصب شده است.  جلوه ویژه در اینجا این است که صفحه نمایش تنها زمانی که روشن است خود را نشان می دهد.  سپس برای ارائه در اتاق‌های کنفرانس، دفاتر و اتاق‌های فروش یا به عنوان یک برجسته بصری در سرسراها یا نمای بیرونی در دسترس است.  هنگامی که خاموش می شود، کاملا نامرئی می ماند.

نورپردازی نمای داخلی

نورپردازی نمای داخلی, نقطه قوت خاص سیستم های روشنایی، معماری نورپردازی در ارتباط با دیوارهای پارتیشن، تزئینی و تبلیغاتی در سرسراها و اتاق های فروش است.  برنامه ریزان و طراحان نور می توانند روش های واضحی را با نور پس زمینه تنظیم کنند.  نور غیر مستقیم در ارتباط با سیستم-داخلی فضای دلپذیری را ایجاد می کند.  نتیجه فضایی است که بیننده را به خرید دعوت می کند.  فناوری LED استفاده شده جلوه های نوری هیجان انگیز و چند رنگی ایجاد می کند.  قابل تنظیم، از پیش برنامه ریزی شده یا قابل تغییر با لمس یک دکمه، جلوه های جذابی ایجاد می کنند.  نور به یک رسانه قابل کنترل تبدیل می شود.

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، از ارزیابی مکان، معماری، توسعه پروژه تا مدیریت پروژه و نظارت بر ساخت و ساز ها را انجام می دهد. گروه ما کیفیت بالای کار خود را از طریق بیشترین کنترل ممکن در تمام مراحل اجرای پروژه تضمین می کند. معماری دقیق و پایداری ساختمانهای طراحی شده توسط تیم ما با طراحی شفاف، مونتاژ دقیق اجزا و استفاده از فناوریهای نوآورانه مشخص می شوند.  نمای ساختمان ها به دلیل طراحی متمایز و چشم انداز خیابان مورد نظر, چشم ناظر را به خود جلب می کند. عناصر نمای ساخته شده از ساختار بتنی یا فلزی ساختار برجسته ساختمان را ایجاد می کنند و معماری بی بدیل و چشمگیری را ایجاد می کنند که با اعتماد به نفس و برخلاف ساختمانهای معمولی موجود است.

شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک, تنها به عنوان یک  شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان، بلکه به عنوان طراحان خواسته های زندگی و طراحی فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم. شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود ، پرو ه های بیشماری را در ۱۵ سال گذشته برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده، که ما و مشتریان ما، به آنها افتخار می کنیم.

به لطف تیم قوی، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. ما خوشحالیم که از شما در پروژه شما با غریزه لازم برای اجرای رویای زندگی خود حمایت می کنیم. ما منتظر یک گفتگوی شخصی با شما هستیم، که البته در رویکرد اول رایگان و غیر الزام آور است.

آیا از قبل خود را جزو مشتریان ما می دانید؟

اگر نه، ما مشتاقانه منتظر استقبال شما به عنوان مشتری جدید هستیم!

ما در شرکت معماری مهندس مهیار سالک اطمینان حاصل می کنیم که فناوریهای نوآورانه در تمام مراحل اجرای پروژه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای در طراحی نما، طراحی ویلا و طراحی … با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. اگر به اطلاعات بیشتر علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.