تحولات در طراحی داخلی

تحولات در طراحی داخلی

 این توسعه منحصر به فرد جدید اکنون به مکانی مورد تقاضا برای زندگی با یک جامعه درونی فشرده تبدیل شده است و به عنوان یک نمونه بسیار موفق از استفاده مجدد تطبیقی ​​دیده می شود. اگرچه سلسله مراتب فضایی اولیه یک ساختمان همیشه توسط اولین معمار آن تعیین می شود، اما تکرار بعدی داخلی ممکن است امکان پذیر نباشد و بنا به دلایل واضح، سازه های قدیمی اغلب توسط طراحان نسل های مختلف مطابق با نیازهای در حال تغییر جامعه اصلاح می شوند. شهرهای ما برای توسعه تغییر می کنند. این فرآیند اغلب ساختمان را به عنوان پیامد معنایی می کند و بر این ایده استوار است که ساختمان ها هرگز نمی توانند واقعاً کامل و تغییرناپذیر باشند. یک ساختمان اصلاح شده می تواند در بیرون یکسان به نظر برسد، اما داخل آن می تواند از نظر فضایی کاملاً متفاوت باشد.  بنابراین، طراح داخلی نه تنها باید با موقعیت ساختمان در بافت فیزیکی و اجتماعی-سیاسی آن سر و کار داشته باشد، بلکه باید با الزامات زمانی تغییر مالکان و کاربران نیز سروکار داشته باشد. به این معنا، اگر ساختمان دارای «استخوان های خوب» باشد، ایده اصلی معماری اولین تکرار سلسله مراتب فضایی درونی برای آن سازه است که پس از آن دیگران باید از آن پیروی کنند.

شهرها اکنون پر از چنین ساختمان هایی هستند، شاید در ابتدا به عنوان بانک هایی ساخته شده اند که اکنون رستوران هستند، شاید کارخانه های صنعتی که اکنون آپارتمان های زیر شیروانی هستند، یا حتی ایستگاه های قطار که به گالری های هنری تبدیل شده اند.  در هر صورت، حافظه جمعی شکل و شخصیت شهر به طور کلی مطلوب تر از امکان ساخت یک ساختمان جدید در همان مکان تلقی می شود، اگرچه نیروهای اقتصادی به وضوح مقاومت می کنند.  همچنین می توان حدس زد که در سال های آینده فضاهای داخلی بیشتری برای این ساختمان ها وجود داشته باشد، اما برای هر تغییری، دانش مهندسی و فناوری آن دوره تعیین می کند که ساختمان تا چه حد تغییر خواهد کرد. چرخه ساختمان. فضای داخلی برخی از ساختمان ها در طول زمان به دلیل حفظ تاریخی، استفاده بدون تغییر یا محدودیت های مالی بدون تغییر باقی می ماند. با این وجود، بیشتر ساختمان‌ها تنها دارای سه آینده داخلی گسترده هستند: اول، به‌عنوان مهمی که از نظر بصری بدون تغییر باقی می‌مانند، تنها برای نگهداری ابزارهای مدرن نادیده، دسترسی و تثبیت سازه و نیازهای بازسازی هستند.  دوم، تخریب شده تا راه را برای یک ساختمان جدید در همان مکان باز کند، یا رها شده و به ویرانه تبدیل شود.  در نهایت، بازطراحی و اصلاح شد تا مناسب استفاده های جدید باشد. درجات مختلفی از تغییر وجود دارد که یک تغییر جزئی، برای انطباق ساختمان با مقررات قانونی جدید، احتمالاً اولین (یا حتی بعدا) تکرار داخلی را گسترش خواهد داد، اما یک تغییر عمده، مانند حفظ فقط نما، در هر مورد یک ساختمان جدید  همه احتمالات در داخل و بین دو افراط در حوزه طراح داخلی است.

وقتی معماری با هنر و علم ساختمان های جدید سروکار دارد، طراحی داخلی با تغییر ساختمان های موجود برای کاربری های جدید سروکار دارد.

طراحی داخلی پایدار

 پایداری و تفکر آگاهانه در مورد محیط و مصالحی که باید تهیه شود، مصرف انرژی، انتخاب مکان، مصرف آب و انتخاب مصالح، نقش تعیین کننده ای در توسعه معماری و طراحی داخلی دارد.  این زیرمجموعه معماری داخلی بر یافتن راه‌های خلاقانه و جامع برای ساختن سازه‌های موجود جدید یا بازآفرینی که تأثیر کمی بر محیط دارند یا هیچ تأثیری ندارند، تمرکز دارد.  جنبش سبز در دهه 1970 با ظهور بحران بزرگ انرژی به یک موضوع اصلی تبدیل شد، جایی که مردم از مشارکت خود و اقداماتی که می توان برای کاهش اثرات آن انجام داد آگاه شدند. پایداری در طراحی داخلی در چند دهه اخیر با کمک و پیشرفت فناوری با کشف مواد جدید و مفاهیم کارآمد که هنوز هم با جنبه زیبایی شناسی طراحی مطابقت دارد، واقعاً سرعت خود را افزایش داده است.  در چند سال گذشته، وقتی نوبت به طراحی محیطی می رسید، کهنه و فاقد لوکس، ظرافت و طراحی کلی بود.  که به ناچار سبک زندگی "هیپی" را به دست آورد.  به دور از اهمیت شناخته شده سازگاری با محیط زیست، داشتن گزینه های فراوان متریال، و خودداری از طراحی زیبایی است.  طراحی پایدار امروزه یک روش مطلوب, برای تفکر و ساخت است که زمینه ای رو به رشد خواهد بود.

 

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، از ارزیابی مکان، معماری، توسعه پروژه تا مدیریت پروژه و نظارت بر ساخت و ساز ها را انجام می دهد. گروه ما کیفیت بالای کار خود را از طریق بیشترین کنترل ممکن در تمام مراحل اجرای پروژه تضمین می کند. معماری دقیق و پایداری ساختمانهای طراحی شده توسط تیم ما با طراحی شفاف، مونتاژ دقیق اجزا و استفاده از فناوریهای نوآورانه مشخص می شوند.  نمای ساختمان ها به دلیل طراحی متمایز و چشم انداز خیابان مورد نظر, چشم ناظر را به خود جلب می کند. عناصر نمای ساخته شده از ساختار بتنی یا فلزی ساختار برجسته ساختمان را ایجاد می کنند و معماری بی بدیل و چشمگیری را ایجاد می کنند که با اعتماد به نفس و برخلاف ساختمانهای معمولی موجود است.

شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک, تنها به عنوان یک  شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان، بلکه به عنوان طراحان خواسته های زندگی و طراحی فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم. شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود ، پرو ه های بیشماری را در ۱۵ سال گذشته برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده، که ما و مشتریان ما، به آنها افتخار می کنیم.

به لطف تیم قوی، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. ما خوشحالیم که از شما در پروژه شما با غریزه لازم برای اجرای رویای زندگی خود حمایت می کنیم. ما منتظر یک گفتگوی شخصی با شما هستیم، که البته در رویکرد اول رایگان و غیر الزام آور است.

آیا از قبل خود را جزو مشتریان ما می دانید؟

اگر نه، ما مشتاقانه منتظر استقبال شما به عنوان مشتری جدید هستیم!

ما در شرکت معماری مهندس مهیار سالک اطمینان حاصل می کنیم که فناوریهای نوآورانه در تمام مراحل اجرای پروژه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای در طراحی نما، طراحی ویلا و طراحی … با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. اگر به اطلاعات بیشتر علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.