درباره ما

گروه معماری مهیار سالک با بیش از ۱۵ سال سابقه طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای اقدام به طراحی نما، طراحی ویلا با بالاترین کیفیت و پایین ترین هزینه نموده است. تمامی پروژه ها زیر نظر مهندسان مجرب و‌ کارآزموده دارای پروانه نظام مهندسی از وزارت راه و شهرسازی محاسبه، نظارت و اجرا می شوند. با توجه به نیازهای مشتریان, ما راهکارهای نوآورانه ای را برای برنامه ریزی و ساخت سازه ها و طراحی ارائه می دهیم و به مشتریان خود الهام می بخشیم تا چشم اندازهای خود را تحقق بخشند.

شرکت معماری مهندس مهیار سالک از شرکت های معتبر در صنعت ساختمان و معماری می باشد. ‪ ما پیشنهادات و خدمات خود را به همه کسانی که خواهان زیبایی منحصر به فرد در ساختمان خود و همچنین خواهان مشاوره و پشتیبانی خوب هستند، ارائه می دهیم.

هدف خاص گروه معماری مهندس مهیار سالک، کمک به ایجاد ساختمانهای زیباتر برای زندگی بهتر می باشد. کار گروهی، رهبری و ارتباطات شاخه های اصلی گروه مهندسی مهیار سالک را تشکیل می دهند، خدمات و نوآوری ها در شرکت ما همواره پایدار هستند. این حلقه های سالانه چشمگیر هستند، همانطور که پیامدهای بین فناوری بالا و صنعتگری نیز قابل توجه هستند.

 مهندس مهیار سالک، که این شرکت را تأسیس کرده است، خود معمار می باشد و بنابراین از همان ابتدا بر معماری، برنامه ریزی و ساخت و ساز با کیفیت بالا تمرکز کرده است. گروه معماری ما ،هم بر بازسازی ساختمانهای قدیمی تمرکز می کند و هم تمرکز بر پروژه های ساختمانی جدید را طراحی می نماید.

 از زمان تأسیس شرکت، گروه معماری مهندس مهیار سالک در زمینه زندگی شهری پیچیده در مناطق مختلف ایران تخصص داشته است. تخصص ما ترکیبی از معماری مدرن و سنتی است. 

شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک تنها به عنوان یک شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان، بلکه به عنوان طراحان خواسته های فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم. شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود، پروژه بیشماری را برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. برای دستیابی به این هدف، ما به مفهومی پایبند هستیم که بیش از ۱۵ سال است آزمایش شده است: ساختارهای واضح، انعطاف پذیری بالا، مسیرهای کوتاه تصمیم گیری و استفاده از تمام تجربیات خود برای هر پروژه جداگانه، زیرا هر معمار و برنامه ریز می داند که یک پروژه موفق همیشه با برنامه ریزی کاری عالی آغاز می شود.

 از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده، که ما و مشتریانمان، به آنها افتخار می کنیم. این یک پیش شرط اساسی برای اطمینان از این است که بعداً هیچ شگفتی ناخوشایندی وجود نخواهد داشت چه از نظر برنامه ریزی و چه از نظر اقتصادی.

به لطف تیم قوی خود، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته  را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. به این ترتیب، ما می توانیم پروژه شما را از اولین مرحله طراحی به بعد از نظر زمان، بودجه و کیفیت از نظر برنامه ریزی، پیش ساخته، اجرا و استفاده بهینه طراحی کنیم. به یک معنا، یک بسته همه جانبه بی دغدغه با برنامه ریزی کامل برای ایجاد پروژه شما پیشنهاد دهیم.

شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک:  "معماری و ویژگی بارز آن دقیقاً همین فضای آرامش است."