سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان در تهران، طراحی نما عنصری است که امروزه جزء جدائی ناپذیر از بدنه شهری محسوب می گردد مانند دیگر پدیده های معماری دارای تاریخچه است .

طبیعی است که طراحی نما به مفهوم عام خود در طراحی معماری که تصویر علمی ساختمان در یکی از جهات چهارگانه می باشد مورد نظر ما نیست منظور از طراحی نما ضلعی از ساختمان است که در معرض دید عموم و در تماس با فضاهای عمومی شهر قرار می گیرد ، نقش طراحی نما تفکیک زندگی خصوصی از زندگی شهر است ، سیما و زیبائی شناسی نمای ابنیه انحصاری و انفرادی نیست ، طراحی نما تعریف کننده فضای خیابان و یا میدان هستند و به همین دلایل است که طراحی نما از حساسیت و اهمیت بیشتری برخوردار است .

نما دوتایی: انواع

توسعه نما دوتایی بر اساس افزودن عناصر یا عملکردهای فناوری ساختمان در داخل نما است.  هدف بهبود حفاظت از باد، آب و هوا و صدا از یک ساختمان بوده و هست.  از انواع اولیه، اکنون مفاهیم مختلفی با سیستم های هوای خروجی از کف تا سقف یا چند طبقه توسعه یافته است.  بسته به نوع تهویه، دو نما را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

  •  نماهای بافر سیستم های بسته بدون منافذ تهویه به داخل یا خارج هستند
  •  نماهای هوای خروجی دارای منافذ هوای خروجی از فضای بین نما و ورودی هوا از داخل هستند.
  •  نماهای پوسته دوم دارای منافذ تهویه به داخل و خارج هستند

 علاوه بر این، نماهای دوتایی را می توان به نماهایی با و بدون تقسیم شکاف هوایی متمایز کرد:

  •  فضای بین نماها در نمای پوسته دوم کاملاً تقسیم نشده است
  •  در نماهای جعبه-پنجره، هوا فقط در یک عنصر نما گردش می کند
  •  در نماهای شفت باکس، هوا به صورت شفت های عمودی در امتداد نما بالا می رود و هوای خروجی از عناصر نما مجاور را با خود می برد.
  •  در نماهای راهروی هوا در فضای بین نماها به صورت افقی در سطح کف به گردش در می آید

 لازم به ذکر است که هر ساختمانی نیاز به دو نما در هر جهت ندارد.  چنین نماهایی برای بارهای زیاد، به عنوان مثال ناشی از سر و صدای خیابان، بادهای شدید یا ارتفاعات زیاد، مناسب و مقرون به صرفه هستند.

 دو نما: معرفی

 به سیستم های نما با دو سطح، دو نما می گویند.  سطح بیرونی (نمای ثانویه) وظیفه جذب یا دفع هرگونه اثرات زیست محیطی را دارد.  نمای اولیه داخلی، بسته شدن اتاق را تشکیل می دهد و معمولاً عملکردهای عایق حرارتی را نیز به عهده می گیرد.  بین این دو نما فضایی وجود دارد که می تواند در اندازه های مختلف باشد.  تابش خورشیدی هوا را در فضای بین نماها گرم می کند و بنابراین به عنوان یک منطقه بافر حرارتی عمل می کند.  برای اینکه بتوان از این بازشوهای تهویه استفاده کرد لازم است که هم در نمای بیرونی یا داخلی و هم در هر دو لایه نما نصب شوند.

با توجه به گزینه های تهویه، نماهای دوگانه را می توان به نماهای بافر، هوای خروجی و نماهای پوست دوم تقسیم کرد.  زیرگروه های نمای پوسته دوم، دو نما با شکاف هوایی تقسیم شده هستند.  این شامل شفت، راهرو و نمای پنجره جعبه است

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، از ارزیابی مکان، معماری، توسعه پروژه تا مدیریت پروژه و نظارت بر ساخت و ساز ها را انجام می دهد.گروه ماکیفیت بالای کار خود را از طریق بیشترین کنترل ممکن در تمام مراحل اجرای پروژه تضمین می کند. معماری دقیق و پایداری ساختمانهای طراحی شده توسط تیم ما با طراحی شفاف، مونتاژ دقیق اجزا و استفاده از فناوریهای نوآورانه مشخص می شوند.  نمای ساختمان ها به دلیل طراحی متمایز و چشم انداز خیابان مورد نظر, چشم ناظر را به خود جلب می کند. عناصر نمای ساخته شده از ساختار بتنی یا فلزی ساختار برجسته ساختمان را ایجاد می کنند و معماری بی بدیل و چشمگیری را ایجاد می کنند که با اعتماد به نفس و برخلاف ساختمانهای معمولی موجود است.

 شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک ‪, تنها به عنوان یک  شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان ، بلکه به عنوان طراحان خواسته های زندگی و طراحی فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم.  شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود، پروژه بیشماری را برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. برای دستیابی به این هدف، ما به مفهومی پایبند هستیم که بیش از ۱۵ سال است آزمایش شده است: ساختارهای واضح، انعطاف پذیری بالا، مسیرهای کوتاه تصمیم گیری و استفاده از تمام تجربیات خود برای هر پروژه جداگانه، زیرا هر معمار و برنامه ریز می داند که یک پروژه موفق همیشه با برنامه ریزی کاری عالی آغاز می شود. از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده ، که ما و مشتریان ما، به آنها افتخار می کنیم.

این یک پیش شرط اساسی برای اطمینان از این است که بعداً هیچ شگفتی ناخوشایندی وجود نخواهد داشت چه از نظر برنامه ریزی و چه از نظر اقتصادی.  هرچه زودتر یک پروژه با متخصصان برنامه ریزی همراه شود، بهتر است.

به لطف تیم قوی، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته  را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. به این ترتیب، ما می توانیم پروژه شما را از اولین مرحله طراحی به بعد از نظر زمان، بودجه و کیفیت از نظر برنامه ریزی، پیش ساخته، اجرا و استفاده بهینه طراحی کنیم.  به یک معنا، یک بسته همه جانبه بی دغدغه با برنامه ریزی کامل برای ایجاد پروژه شما پیشنهاد دهیم.

ما خوشحالیم که از شما در پروژه شما با غریزه لازم برای اجرای رویای زندگی خود حمایت می کنیم. ما منتظر یک گفتگوی شخصی با شما هستیم، که البته در رویکرد اول رایگان و غیر الزام آور است.

 آیا از قبل خود را جزو مشتریان ما می دانید؟

 اگر نه، ما مشتاقانه منتظر استقبال شما به عنوان مشتری جدید هستیم!

ما در  شرکت معماری مهندس مهیار سالک اطمینان حاصل می کنیم که فناوریهای نوآورانه در تمام مراحل اجرای پروژه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای در طراحی نما، طراحی ویلا و طراحی … با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. اگر به اطلاعات بیشتر علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

برای ما ، شما ( مشتریان ما ) فقط مشتری نیستید. ما می خواهیم مشتریان را به شرکایی تبدیل کنیم که با آنها در دراز مدت همکاری کنیم، حتی پس از اتمام پروژه. موفقیت مشتریان ما هدف ماست ،فلسفه شرکت ما. متخصصان ما از ابتدا در تحقق پروژه شما در کنار شما هستند. ما یک سرویس مشاوره ای کامل به شما ارائه می دهیم .

ما بهترین راه حل را برای تحقق پروژه ساختمان شما پیدا خواهیم کرد.  راه حلی که بهترین تعادل را بین بالاترین خواسته های زیبایی شناختی و اقتصادی برقرار کند.

 شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.

ما همیشه در کنار شما هستیم.