طراحی نما

طراحی نما

  طراحی نما

طراحی نما همانند طراحی سازه از جمله مهمترین عوامل تعیین کننده در جذب مشتری و همچنین جذابیت ظاهری ساختمان می باشد. طراحی نمای ساختمان و یا به عبارت ساده تر نما رابط بین داخلی و خارجی است و بنابراین به عنوان یک جزء محدود کننده فضا در معرض فشار داخلی و خارجی قرار می گیرد.  اغلب با پوست انسان مقایسه می شود، که می تواند تعادل انرژی بدن را با واکنش به تغییرات و شرایط متغیر تنظیم کند. بر این اساس، وظیفه نما است که شرایط داخلی راحت را برای استفاده کنندگان از ساختمانها تضمین کند و بر تعادل انرژی ساختمان تأثیر مثبت بگذارد. انجام این کار اساساً به شرایط آب و هوایی بستگی دارد، به طوری که انتخاب و طراحی نما بسته به موقعیت جغرافیایی یک ساختمان می تواند بسیار متفاوت باشد.

 در طراحی نمای بیرونی، نماها محافظ باد، باران و گرما هستند و تأثیر قابل توجهی بر بازده انرژی ساختمان دارند، زیرا آنها با تجهیزات فنی ساختمان تعامل نزدیک دارند. عایق حرارتی سازه ای خوب نما معمولاً منجر به سطوح گرمایش کوچکتر و محافظت در برابر آفتاب برای اقدامات خنک کننده کمتر می شود. در فضاهای عمومی، نما نیز یک عنصر مهم طراحی است و اغلب بیان استفاده از یک ساختمان را مطرح می کند. از نظر داخلی، نماها از نظر راحتی اتاق و شناسایی ساختمان تأثیر بسزایی در رفاه کاربران دارند.


از نظر ساختمان، نماها معمولاً فقط باید وزن و بارهای خود را به سازه باربر منتقل کنند. در موارد استثنایی، آنها همچنین بارهای اضافی را از اجزای دیگر (به عنوان مثال سقف ، دیوارها) یا نیازهای اضافی با توجه به ایمنی (مانند سقوط ، شکستن ، انفجار) می گیرند.  الزامات ذکر شده می تواند در یک جزء ادغام شده یا بخشی از نما در لایه های مختلف باشد.  الزامات بیشتر برای طراحی و ساخت نیز می تواند ناشی از فرایند ساخت و ساز با توجه به پیش ساخته، اتصال و مونتاژ باشد.

 

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، از ارزیابی مکان، معماری، توسعه پروژه تا مدیریت پروژه و نظارت بر ساخت و ساز ها را انجام می دهد.گروه ماکیفیت بالای کار خود را از طریق بیشترین کنترل ممکن در تمام مراحل اجرای پروژه تضمین می کند. معماری دقیق و پایداری ساختمانهای طراحی شده توسط تیم ما با طراحی شفاف، مونتاژ دقیق اجزا و استفاده از فناوریهای نوآورانه مشخص می شوند.  نمای ساختمان ها به دلیل طراحی متمایز و چشم انداز خیابان مورد نظر, چشم ناظر را به خود جلب می کند. عناصر نمای ساخته شده از ساختار بتنی یا فلزی ساختار برجسته ساختمان را ایجاد می کنند و معماری بی بدیل و چشمگیری را ایجاد می کنند که با اعتماد به نفس و برخلاف ساختمانهای معمولی موجود است.

 شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک ‪, تنها به عنوان یک  شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان ، بلکه به عنوان طراحان خواسته های زندگی و طراحی فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم.  شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود، پروژه بیشماری را برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. برای دستیابی به این هدف، ما به مفهومی پایبند هستیم که بیش از ۱۵ سال است آزمایش شده است: ساختارهای واضح، انعطاف پذیری بالا، مسیرهای کوتاه تصمیم گیری و استفاده از تمام تجربیات خود برای هر پروژه جداگانه، زیرا هر معمار و برنامه ریز می داند که یک پروژه موفق همیشه با برنامه ریزی کاری عالی آغاز می شود. از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده ، که ما و مشتریان ما، به آنها افتخار می کنیم.

این یک پیش شرط اساسی برای اطمینان از این است که بعداً هیچ شگفتی ناخوشایندی وجود نخواهد داشت چه از نظر برنامه ریزی و چه از نظر اقتصادی.  هرچه زودتر یک پروژه با متخصصان برنامه ریزی همراه شود، بهتر است.

به لطف تیم قوی، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته  را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. به این ترتیب، ما می توانیم پروژه شما را از اولین مرحله طراحی به بعد از نظر زمان، بودجه و کیفیت از نظر برنامه ریزی، پیش ساخته، اجرا و استفاده بهینه طراحی کنیم.  به یک معنا، یک بسته همه جانبه بی دغدغه با برنامه ریزی کامل برای ایجاد پروژه شما پیشنهاد دهیم.

ما خوشحالیم که از شما در پروژه شما با غریزه لازم برای اجرای رویای زندگی خود حمایت می کنیم. ما منتظر یک گفتگوی شخصی با شما هستیم، که البته در رویکرد اول رایگان و غیر الزام آور است.

 آیا از قبل خود را جزو مشتریان ما می دانید؟

 اگر نه، ما مشتاقانه منتظر استقبال شما به عنوان مشتری جدید هستیم!

ما در  شرکت معماری مهندس مهیار سالک اطمینان حاصل می کنیم که فناوریهای نوآورانه در تمام مراحل اجرای پروژه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای در طراحی نما، طراحی ویلا و طراحی … با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. اگر به اطلاعات بیشتر علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

برای ما ، شما ( مشتریان ما ) فقط مشتری نیستید. ما می خواهیم مشتریان را به شرکایی تبدیل کنیم که با آنها در دراز مدت همکاری کنیم، حتی پس از اتمام پروژه. موفقیت مشتریان ما هدف ماست ،فلسفه شرکت ما. متخصصان ما از ابتدا در تحقق پروژه شما در کنار شما هستند. ما یک سرویس مشاوره ای کامل به شما ارائه می دهیم .

ما بهترین راه حل را برای تحقق پروژه ساختمان شما پیدا خواهیم کرد.  راه حلی که بهترین تعادل را بین بالاترین خواسته های زیبایی شناختی و اقتصادی برقرار کند.

 شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.

ما همیشه در کنار شما هستیم.