طراحی ویلا


طراحی ویلا

طراحی ویلا در سبک های مختلف وجود دارد که می توان به سبک ویلاهای ایتالیایی، ویلاهای مدرن و ویلاهای کارکرد گرا اشاره کرد که هر کدام زیبایی های منحصر به خودشان را دارند.

در این نوع طراحی یکی از عناصر خیلی مهم بحث دکوراسیون داخلی ویلا می باشد که نقش خیلی زیادی در زیبایی ویلا و راحتی افرادی که از ویلا استفاده می کنند را دارد.

در ویلاهای دوبلکس یا ویلاهای تریبلکس دکوراتور در کنار طراح معمار از آزادی عمل بیشتری جهت دادن ایده های جدید دکوراسیون برخوردار می باشد اما این به این معنی نیست که در ویلاهای کوچک نمی توان دکورهای زیبا و در عین حال کاربردی ایجاد کرد و این به هنر دکوراتو بستگی دارد.

باید بدانیم خلق کردن خانه ای که ویژگی ها و شخصیت ساکنانش را منعکس کند و در عین حال شامل همه ی اجزای یک طراحی خوب و پایبند به سبک طراحی اش باشد ، کار بس دشواری است. در فرآیند طراحی خانه ای ویلایی، افراد رویکرد های متفاوتی را برمی گزینند. 

از زمان های قدیم، ویلاها با بالاترین سطح راحتی زندگی، طراحی های پیچیده و مکان جدا از هم متمایز شده اند.  چیدمان هوشمندانه و مواد برتر آنها را به فضاهای مسکونی خصوصی منحصر به فرد تبدیل می کند. ویژگیهای خاص یک ویلای خوب از تأثیر متقابل سه جنبه ناشی می شود: مکان ، نوع و شخص.  برای ایجاد یک خانه خاص، شرایط خاصی در هر سه نقطه مورد نیاز است، چه متعادل و چه پر از تنش.

 معماری یک ویلا به دلیل موقعیت ساختمان باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.  تعداد زیادی درخت در محیطی شبیه پارک وجود داشته باشد که برخی از آنها تحت حفاظت طبیعت هستند.  منطقه سبز بازآرایی شود و عناصر چشم انداز موجود مانند درختان و زمین های رودخانه ای که تحت حفاظت کاشته شده اند، تقویت شوند.

طراحی، برنامه ریزی و ساخت ویلاهای لوکس مدرن علاقه و تخصص ویژه ما است. سبک و معماران سبک بین المللی هنوز هم امروزه تأثیرگذار هستند. آنها سنتی را شکل می دهند که هنوز بهترین طرح های مدرن را شکل می دهد. بر این اساس ، هدف ما این است که با هر پروژه جدید توسعه بیشتری ایجاد کنیم. معماری مجسمه سازی با پلان های کاملاً جداگانه ،مبلمان مجلل و جزئیات طراحی دوست داشتنی در سراسر خانه تکمیل می شود. موضوع بزرگ دیگر، اجرای معماری یک استخر در رابطه با ویلا است. مجموعه ما شامل ویلاهای متعدد منحصر به فرد با استخر است. به نظر می رسد که استخر آخرین ویژگی یک ویلای لوکس است.  تقریباً هیچ یک از پروژه های ما در سال های اخیر بدون استخر اجرا نشده است.  این تعجب آور نیست: حوضچه آب نه تنها یک راحتی اضافی در روزهای گرم است، بلکه یک گسترش نوری ساختمان است. یک استخر در یک ویلا در یک شیب بسیار دیدنی است. معماران ما این عنصر هیجان انگیز را در مطالعات به کار می برند. استخر به اصطلاح بی نهایت در تراس روی شیب با چشم انداز دره بسیار چشمگیر به نظر می رسد. دیوار واقعی استخر به دلیل لبه سرریز نامرئی باقی می ماند. آسمان و آب از نظر نوری با هم برخورد می کنند.  یک تمای برجسته ای خاص برای هر خانه لوکس.

پروژه هایی که توسط معماران شرکت ما ایجاد شده اند، انعکاس بسیاری از ایده ها و پیشرفته ترین تخصص فناوری است.  آنها رویاهای صاحبان خود را به شکل مجسمه یا اشیاء سه بعدی، یا با هندسه کاهش یافته، با منظره ترکیب می کنند ، یا از آن بیرون می زنند.  ویلا دیزاین دارای طیف گسترده ای از گزینه های طراحی است که طراحان می توانند از آنها برای ایجاد تجربیات مسکونی فردی استفاده کنند.

همه ساختمانهای منحصر به فرد ما دارای یک ویژگی مشترک هستند: آنها منحصراً برای مشتری مربوطه طراحی شده اند. طرح اتاق و مقاصد دقیق شما با استفاده از کاتالوگ سوالات حاصل از تجربه بررسی شده و در پیش نویس و برنامه ریزی بعدی ما گنجانده شده است. نتیجه یک خانه فردی است که بسیار دقیقاً برای شما طراحی شده است ، کاملاً منحصر به فرد.

شرکت معماری مهندس مهیار سالک، از ارزیابی مکان، معماری، توسعه پروژه تا مدیریت پروژه و نظارت بر ساخت و ساز ها را انجام می دهد.گروه ماکیفیت بالای کار خود را از طریق بیشترین کنترل ممکن در تمام مراحل اجرای پروژه تضمین می کند. معماری دقیق و پایداری ساختمانهای طراحی شده توسط تیم ما با طراحی شفاف، مونتاژ دقیق اجزا و استفاده از فناوریهای نوآورانه مشخص می شوند.  نمای ساختمان ها به دلیل طراحی متمایز و چشم انداز خیابان مورد نظر, چشم ناظر را به خود جلب می کند. عناصر نمای ساخته شده از ساختار بتنی یا فلزی ساختار برجسته ساختمان را ایجاد می کنند و معماری بی بدیل و چشمگیری را ایجاد می کنند که با اعتماد به نفس و برخلاف ساختمانهای معمولی موجود است.

 شرکت معماری و طراحی مهندس مهیار سالک ‪, تنها به عنوان یک  شرکت معماری ظاهر نمی شود، زیرا ما خود را نه تنها به عنوان ارائه دهندگان خدمات و برنامه ریزان ، بلکه به عنوان طراحان خواسته های زندگی و طراحی فضای زندگی و اجرای آنها می بینیم.  شرکت ما به همراه تیم تخصصی و حرفه ای خود، پروژه بیشماری را برنامه ریزی، طراحی و ساخته است. برای دستیابی به این هدف، ما به مفهومی پایبند هستیم که بیش ا ۱۵ سال است آزمایش شده است: ساختارهای واضح، انعطاف پذیری بالا، مسیرهای کوتاه تصمیم گیری و استفاده از تمام تجربیات خود برای هر پروژه جداگانه، زیرا هر معمار و برنامه ریز می داند که یک پروژه موفق همیشه با برنامه ریزی کاری عالی آغاز می شود. از ویلا منحصر به فرد با کیفیت بالا تا ساخت، تغییر، بازسازی، افزودن طبقات و طراحی داخلی، ساختمانهای با کیفیت بالا در انواع مختلف ایجاد کرده ، که ما و مشتریان ما، به آنها افتخار می کنیم.

این یک پیش شرط اساسی برای اطمینان از این است که بعداً هیچ شگفتی ناخوشایندی وجود نخواهد داشت چه از نظر برنامه ریزی و چه از نظر اقتصادی.  هرچه زودتر یک پروژه با متخصصان برنامه ریزی همراه شود، بهتر است.

به لطف تیم قوی، شرکت ما در تمام مراحل خدمات فعال است تا بتواند ادعای صورت گرفته  را به واقعیت تبدیل کند. از اولین مشاوره تا تکمیل ساختمان شما، ما می توانیم کل نمونه کارها را از طریق گروه قوی خود پوشش دهیم. به این ترتیب، ما می توانیم پروژه شما را از اولین مرحله طراحی به بعد از نظر زمان، بودجه و کیفیت از نظر برنامه ریزی، پیش ساخته، اجرا و استفاده بهینه طراحی کنیم.  به یک معنا، یک بسته همه جانبه بی دغدغه با برنامه ریزی کامل برای ایجاد پروژه شما پیشنهاد دهیم.

ما خوشحالیم که از شما در پروژه شما با غریزه لازم برای اجرای رویای زندگی خود حمایت می کنیم. ما منتظر یک گفتگوی شخصی با شما هستیم، که البته در رویکرد اول رایگان و غیر الزام آور است.

 آیا از قبل خود را جزو مشتریان ما می دانید؟

 اگر نه، ما مشتاقانه منتظر استقبال شما به عنوان مشتری جدید هستیم!

ما در  شرکت معماری مهندس مهیار سالک اطمینان حاصل می کنیم که فناوریهای نوآورانه در تمام مراحل اجرای پروژه را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد طراحی، نظارت و اجرا به صورت تخصصی و حرفه ای در طراحی نما، طراحی ویلا و طراحی … با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. اگر به اطلاعات بیشتر علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

برای ما ، شما ( مشتریان ما ) فقط مشتری نیستید. ما می خواهیم مشتریان را به شرکایی تبدیل کنیم که با آنها در دراز مدت همکاری کنیم، حتی پس از اتمام پروژه. موفقیت مشتریان ما هدف ماست ،فلسفه شرکت ما. متخصصان ما از ابتدا در تحقق پروژه شما در کنار شما هستند. ما یک سرویس مشاوره ای کامل به شما ارائه می دهیم .

ما بهترین راه حل را برای تحقق پروژه ساختمان شما پیدا خواهیم کرد.  راه حلی که بهترین تعادل را بین بالاترین خواسته های زیبایی شناختی و اقتصادی برقرار کند.

 شرکت معماری مهندس مهیار سالک، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری با کارشناسان شرکت معماری مهندس مهیار سالک تماس حاصل فرمایید.

ما همیشه در کنار شما هستیم.